کانال چالش با جایزه واقعی

کانال چالش با جایزه واقعی

 

اگر دوست دارید در کانال چالش با جایزه واقعی شرکت کنید و برنده بشید باید ابتدا یک کانال چالش عکس عکس تلگرام با جایزه پیدا کنید و در اون شرکت کنید و سپس اقدام به جمع کردن رای و بازدید کنید.

دیده شده خیلی چالش های پولی و گوشی جایزه میدن و انقدر جوایزشون نفیسه که معلومه دروغی بیش نیست پس گول این کانال هارو نخورید. هدف این چنل ها افزایش ممبر است و اصلا به شما جایزه نمیدهند. البته چالش هایی که برگزار کننده اون و میشناسید همانند چالش های محلی و شهرتون با اطمینان شرکت کنید چون اینجور چنل ها حتما جایزه میدهند و دروغی در کار نیست ولی اگه کانالی و نمیشناسین باید به موارد زیر توجه کنید.

برای شناسایی یک چالش واقعی باید به نکات زیر توجه کنید:

  1. جایزه بسیار زیاد نباشه مثلا گوشی آیفون ۶ میلیونی کسی جایزه نمیده پس دروغ است. خودتان فکر کنید چگونه یک کانال که معلوم نیس سازندش کیه و ادرسش کجاست یک آبفون چند میلیونی جایزه بدهد؟ اگر کانال مربوط به یک برند باشد خب اون بحثش جداست ولی یک کانال بی هویت صد در صد جایزه نمیده.
  2. نشانی مغازه یا شرکت یا اسپانسر در کانال مشخص شود که شما بدانید این برگزار کننده کیست و چه اسپانسری قرار است جوایز را اهدا کند
  3. شماره تماسی یا آدرسی از مالک کانال باشد که بتوانید با ان تماس بگیرید
  4. اسکرین شات واریزی و بزارند ولی توجه کنید خیلیا فتوشاپ هستند و باید در این مسئله دقت کنید
  5. خود مدیر کانال اگر لایک و بازدید میفروشه پس دروغه و هدفش همین فروختن لایک است

مواردی که در بالا عرض کردم کلی هست و ممکنه یک بانکی یا یک موسسه ای مسابقه بزاره و خیلی هم بیشتر جایزه بده ولی در کل این روش های شناسایی یک کانال فیک از یک کانال چالش با جایزه واقعی است.

برای برنده شدن در یک چالش هم میتوانید از روش های گفته شده در مقاله قبل استفاده کنید.

 

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید