چگونه در تلگرام لایک جمع کنیم

حتما از خودتون سوال کردید که چگونه در تلگرام لایک بگذاریم، بسازیم، جمع کنیم و یا فیک بزنیم. برای اینکه لایک واقعی یا فیک بگیریم که به اصطلاحی هک کنیم با ما همراه شده تا آموزش دهیم چجوری لایک و رای خود را بالا ببریم.

روش هایی مختلفی برای افزایش رای تلگرام وجود دارد که بعضی ها آسان و بعضی ها هم سخت هستند ولی اگر یک مسابقه و رای گیری مهمی شرکت کردید و میخواهید وقت بگذارید برای اینکار با روش های زیر بهتر و روانتر خواهید توانست برای خود امتیاز جمع کنید.

روش اول :

اگر کانال عمومی است شما بجای اینکه پست خود را هی اینور اونور بفرستید کافیه لینک پست خود را بدست آورید. اینکار یک مزیت عالی داره و اینکه اشخاصی که در گروه ها و محیط های گفتگو هستند با یک کلیک به پست شما میرسند و دیگه نیاز نیست هی داخل کانال بگردند و پست شمارو پیدا کنند. خیلی ها بخاطر همین گشتن در کانال اصلا اهمییتی به شما نمیدهند و لایک نمیکنند.

برای بدست آوردن لینک چالش خود وارد کانال شوید و روی فلش کنار پست کلیک کنید و در اینجا گزینه کپی لینک (Copy Link) را بزنید و حالا برین گروهی یا گفتگوی کسی که قرار اونجا براتون رای بدند جایگذاری (Paste) کنید. اینجوری طرف با یه کلیک راحت پست و لایک میزنه و گمراه نمیشود.

چگونه در تلگرام لایک جمع کنیم

روش دوم :

استفاده از گروه های لایک بگیر که در اینجور گپ ها عده ای افراد جمع میشوند و در قبال لایک کردن پست آن ها چالش شمارو هم لایک میکنند و شما با این کار در مدت کوتاهی لایک خوب و واقعی دریافت میکنید که بسیار با ارزش است. برای ورود به این گروه وارد این لینک شوید

روش سوم :

چگونه در تلگرام لایک جمع کنیم که کمترین زحمت را داشته باشد و نیازی نیست کاری انجام دهیم. برای اینکه بدون هیچ تلاشی و اتلاف وقت رای بگیرین و به تعداد زیاد باید از طریق پنل خرید رای اقدام کنید و بدون هیچ کاری در طی مدت کوتاهی امتیاز خود را بالا ببرید

برای دیدن قیمت ها و تماس با پشتیبانی تماس بگیرید

پست های مرتبط

یک دیدگاه در “چگونه در تلگرام لایک جمع کنیم”

  1. یونس سبزی پور

    …….

دیدگاه خود را بنویسید