چگونه در تلگرام لایک جمع کنیم | بالا بردن درصد و تعداد رای

حتما از خودتون سوالاتی زیادی کردید که مثلا چگونه در تلگرام لایک بگذاریم، بسازیم، جمع کنیم و یا فیک بزنیم. برای اینکه لایک واقعی یا فیک بگیریم که به اصطلاحی هک کنیم با ما همراه شده تا آموزش دهیم چجوری لایک و رای نظرسنجی خود را در یک چالش تلگرامی بالا ببریم و دستکاری کنیم.

روش هایی مختلفی برای افزایش رای تلگرام وجود دارد که بعضی ها آسان و بعضی ها هم سخت هستند ولی اگر یک مسابقه و رای گیری مهمی شرکت کردید و میخواهید وقت بگذارید برای اینکار با روش های زیر بهتر و روانتر خواهید توانست برای خود امتیاز جمع کنید.

جمع کردن رای با استفاده از لینک پست

اگر کانال عمومی است شما بجای اینکه پست خود را هی اینور اونور بفرستید کافیه لینک پست خود را بدست آورید. اینکار یک مزیت عالی داره و اینکه اشخاصی که در گروه ها و محیط های گفتگو هستند با یک کلیک به پست شما میرسند و دیگه نیاز نیست هی داخل کانال بگردند و پست شمارو پیدا کنند. خیلی ها بخاطر همین گشتن در کانال اصلا اهمییتی به شما نمیدهند و لایک نمیکنند.

برای بدست آوردن لینک چالش خود وارد کانال شوید و روی فلش کنار پست کلیک کنید و در اینجا گزینه کپی لینک (Copy Link) را بزنید و حالا برین گروهی یا گفتگوی کسی که قرار اونجا براتون رای بدند جایگذاری (Paste) کنید. اینجوری طرف با یه کلیک راحت پست و لایک میزنه و گمراه نمیشود.

چگونه در تلگرام لایک جمع کنیم

استفاده از گروههای لایک بگیر

استفاده از گروه های لایک بگیر که در اینجور گپ ها عده ای افراد جمع میشوند و در قبال لایک کردن پست آن ها چالش شمارو هم لایک میکنند و شما با این کار در مدت کوتاهی لایک خوب و واقعی دریافت میکنید که بسیار با ارزش است. برای ورود به این گروه وارد این لینک شوید

خرید رای نظرسنجی

چگونه در تلگرام لایک جمع کنیم که کمترین زحمت را داشته باشد و نیازی نیست کاری انجام دهیم. برای اینکه بدون هیچ تلاشی و اتلاف وقت رای بگیرین و به تعداد زیاد باید از طریق پنل خرید رای اقدام کنید و بدون هیچ کاری در طی مدت کوتاهی امتیاز خود را بالا ببرید

برای دیدن قیمت ها و تماس با پشتیبانی تماس بگیرید

پست های مرتبط

یک دیدگاه در “چگونه در تلگرام لایک جمع کنیم | بالا بردن درصد و تعداد رای”

  1. یونس سبزی پور

    …….

دیدگاه خود را بنویسید