خرید بازدید تلگرام | سین تلگرام | ویو پست

خرید بازدید تلگرام | سین تلگرام | ویو پست

در این بخش برای افزایش بازید پست و عکس در چالش و مسابقات یا سین زدن پست های کانال فراهم کردیم که بتوانید ویو بگیرید یا خرید سین انجام دهید.

اگر یک پست را تو چنلی بزاریم در پایین اون علامت چشمی و یک عدد با k مشخص است که همون بازدید سین یا ویو هستش و نشان میدهد که چند نفر از این پست دید کردند. در واقع هرچی بیشتر دیده بشه عدد اون k هم افزایش یا بالا میره و اگه بیش از 999 هزار ببینن هم با m یا میلیون مشخص خواهد شد.

به مثال های زیر توجه کنید تا بتوانید تعداد بازدید یک عکس را بخوانید که k یعنی هزار و m یعنی میلیون که خیلی کم یافت میشود و اکثر هم پست های تبلیغاتی m یا میلیون میشوند.

60k = 60.000

5.5k = 5500

2m = 2000000

اگر میخواهید پست های کانال و بازدید بزنید و سین آن ها را رایگان افزایش دهید یا در یک چالش و مسابقه شرکت کردید و میخوایین ویو اون و بالا ببرید باید تلاش کنید و بهترین کار اینه اونو تو سوپرگروه ها پخش کنید

روش های افزایش بازدید تلگرام یا در سوپرگروه و یا در یک چنل است که باید اونو فوروارد کنید تا سین و چشمی اون بالا برود. این کارها هم هزینه دارد هم رایگان هم میشه ولی اگه هزینه بدهید میتوانید در یک کانال تبلیغ کنید ولی رایگان باید در گروهها پخش کنید که وقتگیر است.

افزایش سین تلگرام

بازدید برای چالش

نرخ بازدید برای چالش و مسابقات با پست تبلیغاتی فرق دارد و میشه از تعداد کم هم سفارش داد.این روش بازدید ها واقعی هستند و توسط افراد دیده میشوند که با اسکرین شات به شما ثابت خوایم کرد. سفارش بازدید برای چالش به شرح زیر است

هر 1k بازدید برای پست = 1500

هر 10k بازدید برای پست = 20000

بازدید برای پست های کانال

در این نوع بازدید مثلا 50 تا 100 پست آخرتان ویو میخوره تا اعتبار کانال شما افزایش یابد. این نوع بازدید ها فیک است ولی صد در صد ماندگار هستند.

شما میتوانید با خرید بسته های افزایش بازدید پست تلگرام سین یا ویو پست های کانال خود را به تعداد مورد نیاز و با توجه به اعضای خود افزایش دهید.بسته های بازدیدهای ما یک روزه است و اگر دوباره میخواهید باید هر روز سفارش دهید، هفتگی و ماهیانه برای خرید در روزهای آینده درنظر گرفته میشود.

بازدید رایگان در تلگرام

اگر قصد دارید سین رایگان بگیرید به اینترنت رفته و مقداری گروه جمع کنید یا میتوانید در گوگل پلی و کافه بازار برنامه های گروه یاب و دانلود کنید و سپس در گروهها عضو شوید پست خود را فوروارد کنید تا سین بخوره و سین خوردن بستگی به تلاش شما دارد.

در این روش امکان ریپورت شدن وجود داره پس سعی کنید با شماره مجازی اینکارو کنید.

با کمک ربات بازدید گیر و سین گیر هم میتوانید بازدید و ویو را افزایش دهید ولی زیاد روش حساب نکنید چون دردسر زیادی دارد و مقدار ناچیزی هم به شما سین میدهد.

دیدگاه خود را بنویسید