تقلب در نظرسنجی تلگرام

تقلب در نظرسنجی تلگرام

 

برای تقلب در نظرسنجی تلگرام و اینکه به نوعی از دیگران جلو بزنید باید رای بخرین و با کم کم جمع کردن کاری پیش نمیره و رقیب شما همچنان با تقلب بالا میرود. اصولا تقلب در نظرسنجی تلگرام امکان پذیر نیست و شما نمیتوانید در بات های رسمی vote و like رای و دستکاری کنید.

دستکاری کردن و کم و زیاد کردن آرای یک شخص را حتی مدیر کانال هم در توانش نیست انجام دهد ولی دیده شده برخی مسابقات با ربات غیررسمی و دستساز برگزار میشه که در اون صورت امکانش هست سازنده ربات اونو دستکاری کنه ولی هک ربات vote اصلا امکان پذیر نیست.

فقط با خریدن میتوانید تقلب کنید به این صورت که بعضی ها به صورت خیلی تابلو غیرنرمال بالا میروند، مثلا یک چنل 5k عضو دارد و یک رای گیری با ۵ گزینه در اون برگزار شده، به طور معمول همه افراد این 5k آنلاین نیستن و فرض میگیریم ۷۰۰ ۸۰۰ نفر نظرسنجی و دیدن که حدود ۴۰۰ تاشون هم در بهترین حالت روی یکی از گزینه ها کلیک کردند اما نفر اول 2k رای داره خب این مشصه تقلب کرده و اگر مدیر به اون اخطاری نداده شما هم میتونید تقلب کنید.

یکی دیگه از روش های فهمیدن تقلب در تلگرام اینه که مثلا یک شخص طی مدت زمان کوتاهی ( 1 ساعت ) یکدفعه 700 800 تا بره بالا و یا مقداری اوج بگره که در اوایل کار اینقدر امتیاز نداشته است. البته شخص میتونه در یک کانال بزرگ بزاره و تبلیغ کنه ولی امکانش بسیار ضعیفه و در صورتی که این کار انجام شده باشد باید اسکرین شات یا مدرک ارائه دهد که این کارو کرده است

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید