برنده شدن در نظرسنجی و مسابقه تلگرام

برنده شدن در نظرسنجی تلگرام

 

برای برنده شدن در نظرسنجی و مسابقه تلگرام چیکار کنیم و چگونه در چالش ها اول بشیم؟

یکی از بهترین روش های جذب اعضا در کانال های تلگرام برگزاری مسابقات چالش است، مدیر یک کانال برای بروز نگه داشتن و فعال کردن ممبرها یک چالش برگزار میکند تا از این طریق رفت و آمد به کانال و محبوبیت آن را افزایش دهد.

مثلا یک کانال محلی میاد به مناسبت روز مرد یا زن و همچنین در عیدها یک مسابقه لایک برگزار میکنه و از ممبرها میخواد که هر کس تصاویر خلاقانه خود را بفرستد تا در چنل قرار گیرد. پس از قرار گرفتن در چنل اعضا باید برای بردن رقابت تلاش کنند تا لایک بیشتری جمع کنند.

خب حالا شما چگونه میتوانید در این مسابقات برنده شوید و از رقبا جلو بزنید؟ در اینجا چند روش برای برنده شدن در نظرسنجی و مسابقه تلگرام به شما معرفی میکنیم که امیدوارم استفاده کنید.

 

روش های اول ول شدن در چالش :

روش اول: ابتد به تمام مخاطبین خود پست را ارسال کنید و از آنها بخواهید به شما رای بدهند. زیاده روی در ارسال به افراد غریبه ممکنه که اکانت شمارو ریپورت کند پس توجه کنید به کسانی بفرستید که شماره شمارو دارند

روش دوم: تو گوگل سرچ کنید و مقداری لینک گروه بدست بیارید و در آن ها عضو شوید و اگر لینک آزاد بود تصویر خود را فوروارد کنید و از اعضای گروه بخواهید به شا رای بدهند، اگر گروه ضد لینک بود از مدیر بخواهید به شما اجازه دهد.

روش سوم: اگر دوست یا آشنایی دارید که کانال دارند از او بخواهید لینک شما را در چنل قرار دهد تا رای اون زیاد بشه که این روش از دوتای بالایی بهتره ولی خب خیلی کم هستن که چنل داشته باشند

روش چهارم: روش های بالا یا سخته یا مقدار کمی میشه لایک بدست آورد ولی اگه رقابت بالا باشد و آمار بقیه خیلی ازتون بیشتره دیگه جمع کردن فایده نداره و بهترین کار خریدنه و شما باید لایک بخرید تا بتوانید سریع رشد کنید و از دیگران جلو بزنید.

امیدوارم از روش های برنده شدن در نظرسنجی و مسابقه تلگرام استفاده کنید و جایزه و ببرید و اگر ترفندهای دیگری بلدین در قسمت نظرات درج کنید

شرکت در چالش

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید